Sosyal Medya

TURKISH AIRLINES EUROLEAGUE

Scottie Wilbekin’in Adı Fenerbahçe Beko ve Real Madrid’le Geçiyor

Scottie Wilbekin’in Adı Fenerbahçe Beko ve Real Madrid’le Geçiyor

Maccabi’nin Amerikalı guardı Scottie Wilbekin’in adı Fenerbahçe Beko ve Real Madrid’le geçiyor. Pandemi dönemi sonrası basketbol kulüpleri büyük zararlar etti ve oynayabildikleri maçları da taraftarsız oynadılar. Euroleague’de ise bilet geliri en yüksek olan takımlardan biri olan Maccabi oyuncularından indirim istedi ama Wilbekin’den istemedikleri söyleniyor. Wilbekin’le Maccabi’nin arası ise İsrail liginin başlaması yüzünden açıldı. Bu dönemde Wilbekin sinirlendiği bir taraftara şişe fırlattı.

Ardından ceza da alan Wilbekin seride agresif tavırlarıyla dsikalifiye edildi. Bütün bunlara ek olarak bütçe düşürme çabasıyla beraber Wilbekin’in ayrılığı bence yaklaşıyor.

Bir diğer dip notum ise şöyle; İstanbul’da oynanan Maccabi maçının son saniyede kaybedilmesinin ardından Wilbekin sahadan çıkarken Fenerbahçe taraftarlarına ki maçtaydım ve gördüm, el kol hareketleri yaparak salondan çıktı.

Bence Real Madrid bu transferi Campazzo’nun ayrılma ihtimaline göre kovalıyordur ve herhangi bir Nba takımı Campazzo gibi bir top cambazını transfer etmeyi mutlaka deneyecektir.

Fenerbahçe Beko’nun ise bu transfere Türk pasaportundan dolayı sıcak bakabileceğini ama bütçe ayırabileceğini sanmıyorum.

Click to comment

Yorum Yapın

Bülten Dili

Advertisement

More in TURKISH AIRLINES EUROLEAGUE

%d blogcu bunu beğendi: