Sosyal Medya

Genel

Fenerbahçe Beko’dan Eski Yıldızlarına Teşekkür Planı

Fenerbahçe Beko’dan Eski Yıldızlarına Teşekkür Planı

THY EuroLeague 11.tur maçında evinde Valencia Basket’i ağırlayacak olan Fenerbahçe Beko, eski oyuncularına teşekkür organizasyonu yapacağını açıkladı. Valencia macinda sahada eski oyuncularımız Kalinic ve Williams olacak. Kalinic oynadığı dönemde takımın savaşçı ruhunu sahaya yansıtan, 1 numaradan 5 numaraya kadar oynayabilen marttan sonra şut sokmaya başlayan çok önemli bir oyuncuydu. Williams ise takımın kotu dinemine denk geldi ve savunmayla hiç işi olmayan bir oyuncuydu. Yapılan teşekkür organizasyonunu çok beğendim ve kulübün sürdürülebilirliğiyle için onemli bir çalışma olarak görüyorum. Konuyla ilgili kulüpten yapılan açıklama;
“Sarı Mirasımızın Parçası Olmuş İlk Konuklarımız, Valencia Basket Maçında Bizimle Olacaklar.
Bu projedeki ilk konuklarımızı 27 Kasım Cuma günü oynanacak Valencia Basket maçıyla ağırlayacak;
Formamızı 5 sezon boyunca başarıyla giyen, EuroLeague şampiyonu kadromuzda da yer alan ve savaşçı ruhuyla takım karakterimizin en değerli isimlerinden biri haline gelen Nikola Kalinic ile formamızı geçen sezon terleten Derrick Williams’ı alkışlarla karşılayacağız.

Avrupa’nın en değerli basketbol markalarından biri haline gelen Fenerbahçe Beko’nun yarattığı geleneği bu ve farklı etkinliklerle güçlendirmeyi hedefliyor, bu vesileyle Sarı Mirasımıza katkıda bulunan tüm sporcularımıza, antrenörlerimize ve idarecilerimize bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Fenerbahçe Spor Kulübü”

Click to comment

Yorum Yapın

Bülten Dili

Advertisement

More in Genel

%d blogcu bunu beğendi: